top of page

İNGİLİZCE

KONUŞMA

KULÜBÜ

Konuşma kulüpleri zoom üzerinden online gerçekleşiyor ve her seans 1 saat sürüyor. Benimle birlikte, kulüpleri sevgili Batuhan ve Damla modere ediyor, size uygun gün, saat, grup seviyesi ve hocayı seçerek gruplara katılabilirsiniz. 

 

Gruplar maksimum 4 katılımcı ile seviyelere ayrılarak gerçekleşiyor. Her kayıt 1 aylık, 4 hafta sürecek konuşma pratiklerini kapsıyor. Toplam katılım bedeli ise 4 hafta için 600 TL.

 

Herhangi bir durumdan ötürü seans iptal olursa, bir sonrakine ücretsiz katılabiliyorsunuz. Ancak kaçırdığınız seansların telafisini maalesef yapamıyoruz. Ders başlangıç saatinden 15 dakika sonra hiçbir katılımcı gelmediği takdirde ders yapılmış sayılacaktır.

 

Her hafta belirlediğimiz konular oluyor, genellikle günlük konular seçiyoruz, bazen Youtube'dan bir video belirleyip onun hakkında konuşuyoruz. Aslında duruma göre her şeyden konuşuyoruz diyebilirim :)

Derslerde hiçbir şekilde kayıt alınmamaktadır.

 

Katılmak isterseniz aşağıda 4 hafta sürecek(sonrasında devam etmek isterseniz kayıtlar yenilenecektir)  müsait gruplarımızın kayıt bilgilerini paylaşıyorum:

mathilde-langevin-bg4Vz54j9x8-unsplash_edited.jpg

Size uygun bir grup yoksa

yeni açılacak gruplardan haberdar olmak için mail adresinizi bırakın.

Teşekkürler! Yeni bir grup açıldığında size bilgi vereceğim.

bottom of page