top of page
nordwood-themes-8LfE0Lywyak-unsplash.jpg

KELİME

 

ÇALIŞMALARI

Kelime çalışmaları derslerinde ne yapıyoruz?

22 Mayıs başlangıç olacak şekilde 4 hafta boyunca her Çarşamba saat 20:30'da Zoom'da buluşuyoruz ve sizler için Youtube üzerinden seçtiğim İngilizce bir videoyu, İngilizce altyazısıyla birlikte izliyoruz.

(22-29 Mayıs & 5-12 Haziran Çarşamba)

 

Videoyu izlerken size hem bazı dilbilgisi yapılarını, hem kilit kelimelerin eşanlamlı, zıt anlamlı versiyonları hem de konuyla ilgili bilmemiz gereken bir deyim örneği varsa hepsini açıklıyorum. İzlediğimiz videoda geçen kelime ve kalıpları öğrenerek, çalışmamızı benim ekleyeceğim diğer notlarla birlikte genişletmiş oluyoruz.

 

Bu çalışmaların en güzel yanı, kelime ve gramer bilginizi doğal bir içerik üzerinden geliştirecek olmanız. Ayrıca incelediğimiz video Youtube'ta yayında olduğu için istediğiniz kadar izleyip tekrar edebileceksiniz. 


Derslerimiz başlangıç ve orta seviye için uygun olacaktır. Dersleri Türkçe anlatacağım, her ders yaklaşık 1 saat sürecektir.

Dersleri kayıt altına alacağım, kaçırsanız bile size ileteceğim link üzerinden o dersin kaydını 30 gün içerisinde izleyebileceksiniz.

30 gün sonra tüm ders kayıt videoları otomatik olarak inaktif olacak.

4 haftalık programa katılım ücreti 400 TL. Aşağıdaki kutucuğa tıklayarak kaydınızı oluşturabilirsiniz.

Derste görüşmek üzere!

bottom of page