top of page

Kelime çalışmalarına 2023 yılında da kaldığımız yerden devam ediyoruz. 5 Ocak Perşembe akşamı ilk ders olacak şekilde 4 hafta boyunca her Perşembe, sizlerle Youtube üzerinden seçtiğim bir videoyu birlikte inceleyeceğiz,

videonun analizini yapacağız.

 

Kelime öğrenmenin öneminden her fırsatta bahsediyorum. Hem konuşmanızı geliştirmek hem de anlama becerilerinizi kuvvetlendirmek için zengin bir kelime dağarcığına sahip olmak gerekiyor.

Benim için en önemli şey ise kelimeleri, doğal bir olay örgüsü içerisinde, örnek üzerinden öğrenmek. Bu sebeple böyle bir ders programı hazırladım sizler için. Her hafta farklı konulardan videoları inceleme imkanımız olacak.

Her ders yaklaşık 45-50 dk. sürecek, ZOOM üzerinden canlı gerçekleşecek. 

Derslerin seviyesi için minimum orta seviye diyorum, ancak başlangıç seviyesindeyseniz de katılabilirsiniz. Çünkü dersleri Türkçe yapıyorum ve her şeyi detaylıca açıklamaya çalışıyorum.

Karşımıza çıkan kelimelerin, eş anlamlıları, zıt anlamları, o konuyla alakalı bir deyim, veya phrasal verb varsa, onları da sizlerle paylaşıyorum. Aralarda ufak dilbilgisi parantezleri de açıyoruz.

Dersler kalabalık bir grupla, benim moderatörlüğümde gerçekleşecek. Dinleyici olarak katılabilir, notlarınızı alabilirsiniz. Ben yine de ders esnasındaki notları sizlerle paylaşacağım.

6-13-20-27 Temmuz Perşembe saat 20:30'da gerçekleşecek 4 haftalık programa katılım bedeli 300 TL, en altta yer alan kutucuğa tıklayarak kaydınızı oluşturabilirsiniz.

Aklınıza takılan başka soru var ise englishwithsera@gmail.com mail adresimden bana ulaşabilirsiniz.

Keyifli bir öğrenme gerçekleştireceğinizi ve bol notlarla dersten ayrılacağınıza inanıyorum:)

Görüşmek dileğiyle!

KELİME

ÇALIŞMALARI

marissa-grootes-YwPNWDNZHkg-unsplash_edited.jpg
stil-pHz69JI7gRg-unsplash (1)_edited_edited.jpg

Bu dersi kaçırdıysanız

yeni programdan haberdar olmak için mail adresinizi bırakın

Teşekkürler! Yeni program detaylarını sizinle paylaşacağım.

bottom of page