Ingilizce konuşma kulübüne
katılmak ister misiniz?

Konuşma kulüpleri zoom üzerinden online gerçekleşiyor ve her seans 1 saat sürüyor. Benimle birlikte 4 hocamız daha var grupları yöneten.

 

Maksimum 4 katılımcı ile grupları seviyelere göre ayırıyorum.

 

Herhangi bir durumdan ötürü seans iptal olursa, bir sonrakine ücretsiz katılabiliyorsunuz. Ancak kaçırdığınız seansların telafisini maalesef yapamıyoruz.

 

Her hafta belirlediğimiz konular oluyor, genellikle günlük konular seçiyoruz, bazen Youtube'dan bir video belirleyip onun hakkında konuşuyoruz. Aslında duruma göre her şeyden konuşuyoruz diyebilirim :)

 

Katılmak isterseniz aşağıda müsait gruplarımızın kayıt bilgilerini paylaşıyorum:

English with Sera

Salı 21:30- A2 - Selen Hoca - Kayıt için buraya tıklayın. (22 Kasım başlangıç-13 Aralık bitiş)

Katılan öğrencilerimin yorumları:

English with Sera

"Englishwithsera ile Speaking dersleri aldım ve harika bir gelişme gösterdim İngilizce için 🥰 En başta canım Sera Hocam sayesinde kendimi çok rahat hissettim ve bu da İngilizce konuşmamda bana özgüven sağladı.Hocamın da eksik olmayan destekleri ile günden güne daha akıcı konuşmaya başladım ve eksiklerimi düzeltirken yeni şeyler öğrenmeye de devam ettim. Speaking Club derslerinde ise topluluk sayıları çok yerindeydi ve herkes bir eğitimden ziyade sohbet havasındaydı. Sera hocam sayesinde çok yol aldığımı düşünüyorum ve herkese çok çok tavsiye ediyorum. Kendisinin güler yüzü, destekleyici tavrı, karşılıklı istek ve eksikliklere göre ilerleyişi ve en güzeli de bunu doğal ve eğlenceli hale getirmesiyle deneyimlediğim en güzel şeydi.🌺"

-İrem, Kalite Kontrol Sorumlusu

English with Sera

"Sera ile birlikte 4 aydır çalışıyorum. Writing dersleri sayesinde iş hayatında kullandığım yazışmalarda büyük ölçüde ilerleme kaydettim. Speaking club ise, sanki ders değil her hafta kendime ayırdığım bir keyif anı gibi oluyor. Dersler hem keyifle ilerliyor hem de kelime bilgim artıyor. Hangi seviyede olursanız olun, mutlaka denemelisiniz. Sera ile birlikte çalışarak İngilizce’ye ayırdığınız vakit, diğer tüm öğrenim türlerinden farklı olacak ve sanki eğitim almıyor bir hobinize vakit ayırıyor gibi hissedeceksiniz. Bunun sonucunda İngilizce konuşurken çekiniyor olmak yerine, özgüvenle kendinizi ifade ediyor olmak en büyük kazancınız olacak."

-Buşra, Yüksek Ziraat Mühendisi

English with Sera

"İşte sosyal medyanın bana kazandırdığı en güzel bağlantı ve arkadaşlık! @englishwithsera ile tesadüfen karşılaştım ve ne kaybederim diyerek grup derslerine katılmaya karar verdim. Kısaca ne kazandığımdan bahsetmek istiyorum; Kelime haznemi ve akıcılığımı geliştirmekle kalmadım tabi ki... Gastronomi, sanat, film, yönetmenler ve kitaplar üzerine yaptığımız sohbetler ile edindiğim yeni bilgiler hayatıma dahil oldu. Salı akşamları derslere her seferinde yorgun argın katılıp 1 buçuk saatin sonunda neşe ve enerji yüklemesiyle ayrıldım. Bununla da kalmadı süper tatlı bir arkadaş sahibi oldum. Yaklaşık 3 ay boyunca haftada 1 kez katıldığım bu grup dersleri, global bir şirketin genel müdürü ile gerçekleştirdiğim iş görüşmem sırasında kendimi tamamen hazırlıksız olmama ramen kendimden emin bir şekilde İngilizce konuşurken buldum. Ve o an: içimden Sera’ya ve kendime büyük bir teşekkür ettim." 

-Çisil, Halkla İlişkiler ve Pazarlama Müdürü

English with Sera

"Yaklaşık 5 ay önce, tam da Ingilizce konuşma konusunda bir şeyler yapmam lazım dediğim noktada denk geldiğim sera hocamın speaking dersleri, benim büyük kurtarıcım oldu. Bir ortamda Ingilizce konuşulması gerektiğinde hep bir köşeye sinip kaçıyordum ama aldığım dersler sayesinde özgüvenim yerine geldi. Ingilizce konuşma kabiliyetimi, geniş kapsamlı konular üzerinden konuşabildiğimiz derslerimiz sayesinde geliştirdim. Beni “ingilizceyi anlıyorum ama konuşamıyorum” sancısından kurtaran hocama bolca teşekkürler ve sevgiler."

-Maria, Seramik Sanatçısı & Model

English with Sera

"Arkadaşım aracılığıyla Instagram üzerinden tanıdım ilk olarak Sera Hocam'ı. Daha sonra Speaking grup dersine katılma kararı aldım. Henüz yaklaşık 3 aydır katılmama rağmen artık rahatlıkla "İngilizce konuşuyorum" diyebiliyorum. Bariyerleri birer birer aştım. Her haftaki dersi sabırsızlıkla bekliyorum. İlk dersten itibaren Sera'nın enerjisi, motivasyonu ve samimiyeti sayesinde derslere bağlandım.  Düşünen herkese gönül rahatlığıyla öneriyorum.“

-Mustafa, Avukat